Nörolojik Tanılar

Birçok nörülojik tedavi gören erkek hastada penis sağlığı ile problemler ortaya çıkmaktadır. Özellikle omurilik ve sırt yaralanmalarında, inme tedavisi görenlerde, skleroz ve demans hastalarında erensiyon sorunları yaşandığı görülmektedir. Bu tedavilerde sinirlerin beyinden penise geçişini ve uyarılmasını sağlamada sorunlar yaşandığı görülmektedir. Bostancı escort bayanları ile bu gibi sorunlara şahit olmanız imkansızdır! 🙂

Yaşa Bağlı Sorunlar

Her güzel hayatın ve zevkin bir sonunun olması doğaldır. Erkekler için erekte olmak her ne kadar önemli ise, bunun da bir zamanı bulunmaktadır. Yaşa bağlı olarak penis sağlığı konusunda endişelerin artması normal ise de, cinsel sağlık ve arzu isteğinde azalma yaşlandıkça çoğalacaktır. Her erkekte zamanla testosteron seviyesi azalarak yok olacaktır. Ancak bu süreyi sağlıklı bir yaşamla uzatmak mümkündür.

Penise Piercing Uygulaması Yapmak

Piercing uygulamalarının sağlığa etkisi konusunda çeşitli tartışmalar olsa da, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yapılmayan bu uygulamayı bazı erkekler penislerine de uygulamaktadır. Penis derisinin delinerek piercing takılması bazı enfeksiyonlara yol açmaktadır. Bu uygulama çoğu erkekte idrar bozukluklarına ve akabinde ereksiyon sorunlarına yol açabilmektedir. Birçok erkekte de orgazm yeteneğinin kötüleşmesine neden olabilmektedir.

Comments are closed.