Dikkatli Bir İlişkinin Sırrı
m içerisinde oldukça büyük sıkıntılar yaşatan durumlar arasında dikkat dağınıklığı bulunmaktadır. Cinsel hayatı etkileyen ana etkenler arasında dikka
Gündelik yaşat eksikliği sorunu kadın ve erkekte sorun oluşturabilmektedir. Cinsel ilişki esnasında kişinin zevk verici durumlara odaklanamaması gibi partnerini de etkilemesi olası bir durum olmaktadır. Kişiler dikkat dağınıklığı sorunu nedeni ile cinsel ilişkilerinden zevk alamayarak cinsel isteksizlik problemi yaşayabilmektedir. Cinsel ilişki sürecinin ufak oyunlar ve heyecanlar ile uzatılması da dikkat eksikliğini oluşturan durumlar arasında bulunmaktadır. Antalya cinsel hayatı içerisinde de kişiler dikkat dağınıklığı sorunu yaşayabilmektedir. Ümraniye bayan escortlar.

Dikkat Eksikliği Çözümü

Kişilerin kendilerini rahat hissedecekleri bir ortamda ilişki yaşamaları her açıdan en doğru durumdur. Fiziksel ve ruhsal açıdan sıkıntılı, rahatsız edici bir mekan seçimi kişiyi etkilediği gibi partnerini de olumsuz etkileyecektir. Dikkat dağınıklığı sorunu kişilerin kendini rahatsız hissettiği ve ilişkiye hasır olmadığı durumlarda daha çok kendini belli etmektedir. Gündelik yaşamda oluşan sıkıntı ve problemlerde dikkat dağınıklığı oluşturan durumlar arasındadır. Dikkat dağınıklığının çözümü için ise kişinin ilişkiye kendini tamamen odaklaması gerekmektedir. Partnerinin de kişinin dikkatinin dağılmaması için etkili ve rahatlatıcı sözlerde ve davranışlarda bulunması ilişki üzerinde de olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Comments are closed.