Cinsellik hakkında hem kadınların hem de erkeklerin bilmesi gereken bir kaç önemli şey vardır. Bunların başında aşağıda yer alan 3 şey gelmektedir…

1- Yatakta İyi Olma Algısı Yanlıştır: İki insanın ilişkisi yaşadıkları tecrübe, deneyim, bilgi gibi etkenlere göre gelişir. Bu sebep ile her insanın rahat hissettiği şeyler de farklıdır. Tüm bunlara bağlı olarak da yatakta iyi ya da en iyi olmak diye bir şey yoktur. Önemli olan çiftlerin arasındaki uyum ve cinsel güvendir. Bunu yakalayan çiftler cinselliğin oluşu esnasında mutlu olurlar. Ümraniye bayan escort.

2- Dikkat Dağınıklığı Olmamalıdır: Cinsel ilişki yaşanırken çiftlerin tamamı ile yaptıkları işe odaklanması önemlidir. Ancak bu şekilde cinsellik esnasında keyif alabilirler. Gün içinde yaşamış olduğu düşünceleri bir kenara atamayan kişiler cinselliği yaşarken keyif alamazlar. Çünkü ilgileri tam olarak yaptıkları işte değildir.

3- Cinsel İlişki Sırasında Yaşanan Ağrı Normal Değildir: Özellikle bazı kadınlar cinsel birliktelik sırasında ağrı yaşamalarının normal olduğunu düşünürler. Aslında durum öyle değildir. Kadınların cinsel birliktelik esnasında ağrı duymaları sağlık problemlerinden dolayı olabilir.

Comments are closed.